درد دل یک جانباز با امت حزب الله

امت حزب الله! متاسفانه دشمنان داخلی و خارجی جامعه­ی ما را از لحاظ فرهنگی به نقطه­ی غیر قابل برگشت رسانده­اند!

آنقدر وضع بی حجابی و بی عفتی دختران و زنان جامعه خراب شده که هر فرد مؤمنِ خدا ترسی از حضور در اماکن عمومی که این قشر (غرب زده) در آن حضور دارند، عذاب می­کشد و کاری از دستش بر نمی­آید!

خداوند باعث و بانی­های این فضاحت را رسوا و نابود کند.(ان شاالله)

هر چه امام خامنه­ای عزیز فریاد زدند و در خصوص جنگ فرهنگی هشدار دادند، جز اندکی از افراد که توانی برای اقدام نداشتند، کسی توجهی نکرد! و بدتر از آن اینکه بر آسیاب دشمن آب هم ریختند و می­ریزند.

متاسفانه بسیاری از برنامه­های رسانه­ی ملی که مهمترین نقش را در فرهنگ سازی دارد، درست بر خلاف مصالح فرهنگی کشور عمل می­کنند! مصادیق این ادعا بارها و بارها توسط کارشناسان دلسوز بیان شده.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم بدتر از رسانه­ی ملی عمل می­کند.

آن بخش از جامعه که خود را به دست شبکه­های بیگانه سپرده­اند حسابشان روشن است؛ اما حقیقتا باید نگران آن بخش بزرگ­تر جامعه که افکارشان توسط رسانه­ی ملی و وزارت فرهنگ و ارشاد هدایت می­شود بود!

جامعه­ی ما نیازمند یک انقلاب فرهنگی است. انقلابی که در آن همه­ی ضد انقلاب­ها از مناصب فرهنگی پایین کشیده شوند و به جای آن­ها افرادی آگاه و متخصص در حوزه­ی فرهنگ اسلامی روی کار آیند. حوزه­های علمیه­ی کشور و دانشگاه­ها باید یک­بار دیگر قیام کنند و نایب امام زمان (عج) (امام خامنه­ای) را در این زمینه­ی یاری کنند.

متاسفانه اماکن عمومی مثل پارک­ها و فرهنگ زداها (فرهنگ­سرا) مملو است از افراد لاقید و ظاهر این اماکن طوری استحاله شده که خانواده­های مؤمن و متدین ترجیح می­دهند در خانه­ی خود بمانند!

مراکز آموزشی و دانشگاه­ها محل جولان دختران و زنان بی حجابی است که عقل و هوش را از سر جوانان ربوده­اند.

در هرجای شهر که پا می­گذاری نا امنی فرهنگی موج می­زند!

تنها جایی که برای خانواده­­های ما باقی مانده و می­توانیم به آن پناه ببریم، مسجد است و هیأت!

در تمام سال­های پس از انقلاب مهمترین و مؤثرترین نـهادهایی که در حـوزه­ی فرهنگ­سازی اسلامی نقش داشـته­اند (کما فی السابق) هیأت­های مذهبی و مساجد بوده­اند.

این­ها بخش ناچیزی از واقعیت تلخ این روزهای کشور امام زمان(عج) است؛ کشوری که قریب به 300 هزار شهید در راه احیای اسلام ناب محمدی(ص) داده!

اگر چه به برکت خون پاک شهدا درصد خانواده­های متدین و انقلابی به مراتب بیشتر است از افراد غیر متدین و غرب زده؛ اما آنچه ظاهر و جلد و لباس جامعه را در بر گرفته اقشار غرب زده هستند و این خود آفت بزرگی است.

من بارها به دوستان گفته­ام که اگر بخواهیم نسبت جامعه­ی خودی را از غیر خودی بسنجیم باید به روز 22 بهمن و قدس و نه دی و ... نگاه کنیم! اما سکوت در برابر این وضعیت فرهنگی بزرگترین خیانت است!

اگر در جامعه­ای امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، مفسدان آن جامعه بر مصلحان چیره می­شوند و آن جامعه رو به انحطاط می­رود.

اگر امروز با این وضعیت مقابله نشود به زودی شما را از صفحه­ی جـامعه محو می­کنند و عرصه را بر تمام مومنان تنگ می­کنند و انقلاب شما را استحاله می­کنند و جامعه را به بدتر از دوران طاغوت می­برند.

کار را به جایی رسانده­اند که اگر نهی از منکر کنی، محکوم می­شوی... و اگر منکری انجام دهی می­شوی روشن فکر و متمدن! برخی از مردان جامعه را چنان بی غیرت کرده­اند که زنان خود را بزک می­کنند و در معرض دید عموم قرار می­دهند!

برخی پدرها گویی دختران و زنان خود را در ویترین قرار داده­اند برای فروش!

این یذهبون؟!

امت حز الله! به هوش باشید و یک بار دیگر به میدان بیایید و انقلابی دیگر به پا کنید و امام خود را در اصلاح جامعه یاری کنید. والسلام علیکم

/ 0 نظر / 30 بازدید